Super liga 2017/18: 23.Kolo (16.02. - 18.02.2018)
Napredak - Spartak Žk
Petak, 16.02.2018, 17:00
Delegat: MARIĆ Momčilo
Glavni sudija: ŠIROKI Zoran
Prvi pomoćni sudija: MIŠKELJIN Miloš
Drugi pomoćni sudija: BANOVIĆ Bojan
Četvrti sudija: ŽIVKOVIĆ Aleksandar
Prvi dodatni sudija:
Drugi dodatni sudija:
Posmatrač: GAVRILOVIĆ Mile
Zemun - Borac
Subota, 17.02.2018, 14:00
Delegat: GAJIĆ Milorad
Glavni sudija: NIKOLIĆ Bojan
Prvi pomoćni sudija: KURČUBIĆ Nenad
Drugi pomoćni sudija: DIMITRIJEVIĆ Marko
Četvrti sudija: TRIFKOVIĆ Dejan
Prvi dodatni sudija:
Drugi dodatni sudija:
Posmatrač: ČOKANICA Sava
Crvena zvezda - Javor-Matis
Subota, 17.02.2018, 14:30
Delegat: SLAVKOVIĆ Goran
Glavni sudija: BRDAR Ilija
Prvi pomoćni sudija: POTOČAN Dejan
Drugi pomoćni sudija: BELJIN Goran
Četvrti sudija: SANTRAČ Dejan
Prvi dodatni sudija:
Drugi dodatni sudija:
Posmatrač: PETROVIĆ Zoran
Čukarički - Mačva
Subota, 17.02.2018, 17:00
Delegat: MITROVIĆ Miloš
Glavni sudija: STOJILKOVIĆ Igor
Prvi pomoćni sudija: STOJKOVIĆ Uroš
Drugi pomoćni sudija: MIHAJLOVIĆ Milan
Četvrti sudija: JOVANOVIĆ Srđan
Prvi dodatni sudija:
Drugi dodatni sudija:
Posmatrač: RADULOVIĆ Dragan
Rad - Radnik
Subota, 17.02.2018, 17:00
Delegat: BAGLAVA Branko
Glavni sudija: LUKIĆ Lazar
Prvi pomoćni sudija: BOGIĆEVIĆ Dragan
Drugi pomoćni sudija: STANOJEVIĆ Goran
Četvrti sudija: ŠEGRT Jovan
Prvi dodatni sudija:
Drugi dodatni sudija:
Posmatrač: ŽUTIĆ Đorđe
Vojvodina - Voždovac
Subota, 17.02.2018, 17:00
Delegat: NIKOLIĆ Nenad
Glavni sudija: GRUJIĆ Danilo
Prvi pomoćni sudija: STOJANOVIĆ Ivica
Drugi pomoćni sudija: PETROVIĆ Oliver
Četvrti sudija: SIMOVIĆ Novak
Prvi dodatni sudija:
Drugi dodatni sudija:
Posmatrač: SAVIĆ Zdravko
Radnički N. - OFK Bačka
Nedelja, 18.02.2018, 13:00
Delegat: STEVOVIĆ Radenko
Glavni sudija: ČOLOVIĆ Dragan
Prvi pomoćni sudija: JOVANOVIĆ Vladimir
Drugi pomoćni sudija: MINIĆ Srđan
Četvrti sudija: ANĐELOVSKI Novica
Prvi dodatni sudija:
Drugi dodatni sudija:
Posmatrač: SIMIĆ Mirko
Mladost - Partizan
Nedelja, 18.02.2018, 14:00
Delegat: POPOVIĆ Rade
Glavni sudija: VASIĆ Aleksandar
Prvi pomoćni sudija: PETROVIĆ Dejan
Drugi pomoćni sudija: ŽIVIN Svetozar
Četvrti sudija: PIPER Petar
Prvi dodatni sudija:
Drugi dodatni sudija:
Posmatrač: SREĆKOVIĆ Milovan