LLSLS 17.Kolo: Delegiranje sudija

  • Kategorija Vesti
  • Pročitano: 448

Linglong Tire Super liga Srbije 2020/21: 17. kolo (04.12. - 07.12.2020)


Napredak - Voždovac

Petak, 04.12.2020, 18:00
Delegat: Milošević Blagoje
Glavni sudija: Šegrt Jovan
Prvi pomoćni sudija: Beljin Goran
Drugi pomoćni sudija: Petković Miroljub
Četvrti sudija: Anđelovski Novica


Vojvodina - Mačva

Subota, 05.12.2020, 14:00
Delegat: Marić Momčilo
Glavni sudija: Mitić Milan
Prvi pomoćni sudija: Stanojević Goran
Drugi pomoćni sudija: Milićević Miloje
Četvrti sudija: Jovanović Srđan


Partizan - Čukarički

Subota, 05.12.2020, 16:00
Delegat: Nikolić Ivan
Glavni sudija: Lukić Lazar
Prvi pomoćni sudija: Petrović Nemanja
Drugi pomoćni sudija: Banović Bojan
Četvrti sudija: Maksimović Đorđe


Inđija - Spartak Žk

Nedelja, 06.12.2020, 13:00
Delegat: Kostrešević Novak
Glavni sudija: Simović Novak
Prvi pomoćni sudija: Đorović Nikola
Drugi pomoćni sudija: Simović Miloš
Četvrti sudija: Radaković Nikola


Javor-Matis - TSC

Odloženo
Delegat: Stevović Radenko
Glavni sudija: Ivković Marko
Prvi pomoćni sudija: Đuričić Marko
Drugi pomoćni sudija: Miškeljin Miloš
Četvrti sudija: Ostraćanin Stanko


Mladost - Novi Pazar

Nedelja, 06.12.2020, 14:00
Delegat: Trajanovski Zoran
Glavni sudija: Široki Zoran
Prvi pomoćni sudija: Ristić Milovan
Drugi pomoćni sudija: Đurđević Dalibor
Četvrti sudija: Marković Momčilo


Radnik - Proleter

Nedelja, 06.12.2020, 14:00
Delegat: Milivojević Miroslav
Glavni sudija: Živković Aleksandar
Prvi pomoćni sudija: Petrović Oliver
Drugi pomoćni sudija: Vojnić Stefan
Četvrti sudija: Milanović Miloš


Zlatibor - Crvena zvezda

Nedelja, 06.12.2020, 16:00
Delegat: Vujović Ljubiša
Glavni sudija: Grujić Danilo
Prvi pomoćni sudija: Grujić Jovan
Drugi pomoćni sudija: Dimitrijević Dejan
Četvrti sudija: Čolović Dragan


OFK Bačka - Metalac

Ponedeljak, 07.12.2020, 13:00
Delegat: Kovačević Ljubomir
Glavni sudija: Ilić Milan
Prvi pomoćni sudija: Andrejić Čedomir
Drugi pomoćni sudija: Minić Milan
Četvrti sudija: Tomić Pavle


Rad - Radnički N.

Ponedeljak, 07.12.2020, 13:00
Delegat: Novović Velibor
Glavni sudija: Minaković Nenad
Prvi pomoćni sudija: Olajoš Nađ Matija
Drugi pomoćni sudija: Harmat Atila
Četvrti sudija: Đorđić Miloš

Organizacije
Naslovni sponzor
Medijski sponzor
Sponzor zvanične lopte