Super liga 2017/18: 9.Kolo (13.09.2017)
Čukarički - Radnik
Sreda, 13.09.2017, 18:00
Delegat: BAGLAVA Branko
Glavni sudija: ČOLOVIĆ Dragan
Prvi pomoćni sudija: KURČUBIĆ Nenad
Drugi pomoćni sudija: PAVLOVIĆ Slobodan
Četvrti sudija: PIPER Petar
Prvi dodatni sudija:
Drugi dodatni sudija:
Posmatrač: RADOJČIĆ Igor
Napredak - Voždovac
Sreda, 13.09.2017, 18:00
Delegat: MILIVOJEVIĆ Predrag
Glavni sudija: ANĐELOVSKI Novica
Prvi pomoćni sudija: PETROVIĆ Oliver
Drugi pomoćni sudija: GRUJIĆ Jovan
Četvrti sudija: ŽIVKOVIĆ Aleksandar
Prvi dodatni sudija:
Drugi dodatni sudija:
Posmatrač: GAVRILOVIĆ Mile
Radnički N. - Borac
Sreda, 13.09.2017, 18:00
Delegat: NOVOVIĆ Velibor
Glavni sudija: OBRADOVIĆ Srđan
Prvi pomoćni sudija: STANOJEVIĆ Goran
Drugi pomoćni sudija: STOJANOVIĆ Ivica
Četvrti sudija: ILIĆ Milan
Prvi dodatni sudija:
Drugi dodatni sudija:
Posmatrač: PETROVIĆ Zoran
Mladost - Javor-Matis
Sreda, 13.09.2017, 19:00
Delegat: MLADENOVIĆ Vladan
Glavni sudija: SANTRAČ Dejan
Prvi pomoćni sudija: POTOČAN Dejan
Drugi pomoćni sudija: BELJIN Goran
Četvrti sudija: VASIĆ Aleksandar
Prvi dodatni sudija:
Drugi dodatni sudija:
Posmatrač: SIMIĆ Mirko
Rad - OFK Bačka
Sreda, 13.09.2017, 19:00
Delegat: LUKIĆ Časlav
Glavni sudija: MAKSIMOVIĆ Đorđe
Prvi pomoćni sudija: OLAJOŠ NAĐ Matija
Drugi pomoćni sudija: ŠUTULOVIĆ Milan
Četvrti sudija: VUJOVIĆ Majo
Prvi dodatni sudija:
Drugi dodatni sudija:
Posmatrač: PETROVIĆ (BG) Zoran
Vojvodina - Mačva
Sreda, 13.09.2017, 19:00
Delegat: VAVAN Dragan
Glavni sudija: ŠEGRT Jovan
Prvi pomoćni sudija: BOGIĆEVIĆ Dragan
Drugi pomoćni sudija: MIŠKELJIN Miloš
Četvrti sudija: BRDAR Ilija
Prvi dodatni sudija:
Drugi dodatni sudija:
Posmatrač: ŽUTIĆ Đorđe
Crvena zvezda - Spartak Žk
Odloženo (25.10.2017)
Delegat: VUJOVIĆ Ljubiša
Zemun - Partizan
Odloženo (25.10.2017)
Delegat: OSMAJLIĆ Marko
Super liga 2017/18: 10.Kolo (16.09. - 17.09.2017)
Vojvodina - Napredak
Subota, 16.09.2017, 19:00
Delegat: BLEČIĆ Vuk
Glavni sudija: PIPER Petar
Prvi pomoćni sudija: STOJKOVIĆ Uroš
Drugi pomoćni sudija: MIHAJLOVIĆ Milan
Četvrti sudija: SANTRAČ Dejan
Prvi dodatni sudija:
Drugi dodatni sudija:
Posmatrač: FILIPOVIĆ Dejan
Mačva - Radnik
Nedelja, 17.09.2017, 16:00
Delegat: ĐERMAN Dragoslav
Glavni sudija: ĐOKIĆ Nenad
Prvi pomoćni sudija: PETROVIĆ Nemanja
Drugi pomoćni sudija: PAVLOVIĆ Slobodan
Četvrti sudija: GAJDOBRANSKI Nemanja
Prvi dodatni sudija:
Drugi dodatni sudija:
Posmatrač: ŽUTIĆ Đorđe
OFK Bačka - Čukarički
Nedelja, 17.09.2017, 16:00
Delegat: NIKOLIĆ Nenad
Glavni sudija: GRUJIĆ Danilo
Prvi pomoćni sudija: STOJANOVIĆ Ivica
Drugi pomoćni sudija: GRUJIĆ Jovan
Četvrti sudija: MINAKOVIĆ Nenad
Prvi dodatni sudija:
Drugi dodatni sudija:
Posmatrač: SAVIĆ Zdravko
Spartak Žk - Mladost
Nedelja, 17.09.2017, 17:00
Delegat: ELEZOVIĆ Radomir
Glavni sudija: SIMOVIĆ Novak
Prvi pomoćni sudija: MILUTINOVIĆ Srđan
Drugi pomoćni sudija: BANOVIĆ Bojan
Četvrti sudija: VUJOVIĆ Majo
Prvi dodatni sudija:
Drugi dodatni sudija:
Posmatrač: ČOKANICA Sava
Voždovac - Crvena zvezda
Nedelja, 17.09.2017, 17:00
Delegat: STEVOVIĆ Radenko
Glavni sudija: NIKOLIĆ Bojan
Prvi pomoćni sudija: JOVANOVIĆ Vladimir
Drugi pomoćni sudija: PIPER Pavle
Četvrti sudija: VASIĆ Aleksandar
Prvi dodatni sudija:
Drugi dodatni sudija:
Posmatrač: ĐUROVIĆ Rade
Borac - Rad
Nedelja, 17.09.2017, 19:00
Delegat: BUKVIĆ Miroslav
Glavni sudija: ĐORĐIĆ Miloš
Prvi pomoćni sudija: PETROVIĆ Dejan
Drugi pomoćni sudija: SAVOVIĆ Darko
Četvrti sudija: ŠEGRT Jovan
Prvi dodatni sudija:
Drugi dodatni sudija:
Posmatrač: SIMIĆ Mirko
Javor-Matis - Zemun
Nedelja, 17.09.2017, 19:00
Delegat: SLAVKOVIĆ Goran
Glavni sudija: LUKIĆ Lazar
Prvi pomoćni sudija: MINIĆ Srđan
Drugi pomoćni sudija: DIMITRIJEVIĆ Marko
Četvrti sudija: ČOLOVIĆ Dragan
Prvi dodatni sudija:
Drugi dodatni sudija:
Posmatrač: JOVANETIĆ Boško
Partizan - Radnički N.
Nedelja, 17.09.2017, 19:00
Delegat: RATKOVIĆ Predrag
Glavni sudija: ŠIROKI Zoran
Prvi pomoćni sudija: ŽIVIN Svetozar
Drugi pomoćni sudija: BELJIN Goran
Četvrti sudija: BRDAR Ilija
Prvi dodatni sudija:
Drugi dodatni sudija:
Posmatrač: RADULOVIĆ Dragan