Stanojević: U poslednjih sedam mečeva u Pazaru naša ekipa pobedila samo jednom

  • Kategorija Vesti
  • Pročitano: 638

Beogradski Partizan u okviru 4. kola Linglong Tire Super lige Srbije gostuje u Novom Pazaru gde će odmeriti snage sa istoimenom ekipom.

Šef stručnog štaba crno-belih Aleksandar Stanojević ističe da su gostovanja u Novom Pazaru uvek bila jako teška, ali da zna šta je neophodno da bi se ostvario trijumf:

’’Svestan sam šta znači utakmica u Novom Pazaru, baš je neko iz stručnog štaba prokomentarisao da je u poslednjih sedam mečeva u Pazaru naša ekipa pobedila samo jednom. Jasno nam je šta znači igrati tamo i na koji način možemo da im se suprotstavimo, iskusnog trenera imaju. Ulazimo svesno i sa jasnim ciljem šta nam je potrebno. Žestok ritam je normalan za nas profesionalce, imamo dovoljno vremena do utakmice, igra se uveče i potpuno spremni dočekujemo ovaj susret.’’

Meč 4. kola Linglong Tire Super lige Srbije između Novog Pazara i Partizana igra se u nedelju 08. avgusta 2021. godine, sa početkom u 21:00 čas.

FOTO: FK Partizan

Organizacije
Naslovni sponzor
Medijski sponzor
Sponzor zvanične lopte