U okviru 3.kola kvalifikacija za Ligu šampiona ekipa Crvene zvezde je večeras ugostila slovaćki Spartak iz Trnave, a meč je završen nerešenim rezultatom. Neizvesnost će trajati do iduće nedelje i revanš susreta u Slovačkoj.

Ekipa Crvene zvezde je večeras pred oko 37.000 gledalaca ugostila slovačkog šampiona, ekipu Spartaka iz Trnave, u okviru 3.kola kvalifikacija za Ligu šampiona. Gosti su se pokazali kao izuzetno čvrsta i disciplinovana ekipa, a meč je nakon velike borbe završen rezultatom 1:1(1:1). Crveno-beli su do vođstva stigli sa ''bele tačke'' u 24.minutu susreta, nakon prekršaja nad Krstičićem, a siguran egzekutor bio je El Fardu Ben. Dok je domaća publika proslavljala pogodak gosti su već stigli do izjednačenja. Strelac pogotka u 25.minutu bio je Erik Grendel nakon brzog kontranapada njegovog tima po desnoj strani. U nastavku susreta crveno-beli su napadali, ali nisu uspeli da stignu do pobede, pa ih čeka neizvestan revanš u Slovačkoj.