Mozzart Bet Super liga Srbije 2023/24 22.kolo (23.02. - 26.02.2024)

IMT - Radnički N.
Petak, 23.02.2024, 17:00

Glavni sudija: Ilić Pavle
1. pomoćni sudija: Petrović Nemanja
2. pomoćni sudija: Pašajlić Milan
Četvrti sudija: Stamenković Ivan
Delegat: Trajanovski Zoran
Kontrolor suđenja: Šipčić Zoran
VAR: Jovanović Srđan
AVAR: Karadžić Miloš

Radnik - Partizan
Subota, 24.02.2024, 13:45

Glavni sudija: Milanović Miloš
1. pomoćni sudija: Vojnić Stefan
2. pomoćni sudija: Marjanović Aleksandar
Četvrti sudija: Ilić Milan
Delegat: Mladenović Vladan
Kontrolor suđenja: Šijaković Nebojša
VAR: Jovanović Srđan
AVAR: Mihajlović Milan

Crvena zvezda - Čukarički
Subota, 24.02.2024, 16:00

Glavni sudija: Ivković Marko
1. pomoćni sudija: Đuričić Marko
2. pomoćni sudija: Miškeljin Miloš
Četvrti sudija: Stojanović Andrija
Delegat: Rončević Rodoljub
Kontrolor suđenja: Popović Marko
VAR: Tomić Pavle
AVAR: Đorović Nikola

Železničar - TSC
Subota, 24.02.2024, 18:30

Glavni sudija: Stefanović Milan
1. pomoćni sudija: Banović Bojan
2. pomoćni sudija: Vlasačević Dimitrije
Četvrti sudija: Lukić Lazar
Delegat: Stojaković Branko
Kontrolor suđenja: Tomičić Nikola
VAR: Trifković Dejan
AVAR: Šutulović Milan

Javor-Matis - Radnički 1923
Nedelja, 25.02.2024, 14:00

Glavni sudija: Živković Aleksandar
1. pomoćni sudija: Milićević Miloje
2. pomoćni sudija: Antić Nikola
Četvrti sudija: Ostraćanin Stanko
Delegat: Šegrt Vladimir
Kontrolor suđenja: Gavrilović Mile
VAR: Cvetković Jelena
AVAR: Milovanović Milica

Napredak - Novi Pazar
Nedelja, 25.02.2024, 16:30

Glavni sudija: Minaković Nenad
1. pomoćni sudija: Borović Nikola
2. pomoćni sudija: Harmat Atila
Četvrti sudija: Radaković Nikola
Delegat: Mihajlović Marko
Kontrolor suđenja: Veselinović Slobodan
VAR: Lukić Lazar
AVAR: Živin Svetozar

Vojvodina - Spartak Žk
Nedelja, 25.02.2024, 18:30

Glavni sudija: Janjuš Predrag
1. pomoćni sudija: Bogićević Dragan
2. pomoćni sudija: Novaković Novak
Četvrti sudija: Trifković Dejan
Delegat: Varagić Željko
Kontrolor suđenja: Savić Zdravko
VAR: Marković Momčilo
AVAR: Stojković Uroš

Mladost - Voždovac
Ponedeljak, 26.02.2024, 16:30

Glavni sudija: Mitić Milan
1. pomoćni sudija: Grujić Jovan
2. pomoćni sudija: Božović Boško
Četvrti sudija: Đokić Stefan
Delegat: Bradonjić Darko
Kontrolor suđenja: Jovanetić Boško
VAR: Milanović Miloš
AVAR: Minić Milan