Kruševački Napredak u okviru 35. kola Mozzart Bet Super lige Srbije gostuje u Lazarevcu gde će odmeriti snage sa ekipom Kolubare.

Šef stručnog štaba ’’čarapana’’ Dragan Perišić očekuje da njegov tim ponovi igru iz drugog poluvremena meča sa Nišlijama i da se vrati na pobednički kolosek:

’’Približavamo se kraju, a u Lazarevcu je cilj da odigramo kao u drugom poluvremenu protiv niškog Radničkog. Rekao sam igračima – hajde da tako izgledamo od početka utakmice, da zadržimo takvu energiju i fokus tokom celog susreta i rezultat će doći kao nagrada. Propustili smo mnogo šansi protiv Nišlija i to je jedan od razloga neuspeha, jer da bi se pobedilo neophodni su golovi. Želimo povratak na pobednički kolosek.’’

Meč 35. kola Mozzart Bet Super lige Srbije između Kolubare i Napretka igra se u nedelju 14. maja 2023. godine, sa početkom u 17:30 časova.