Linglong Tire Super liga Srbije 2021/22: 12. kolo
(01.10. - 03.10.2021)
Radnički 1923 - Kolubara
Petak, 01.10.2021, 15:00Delegat: Rončević Rodoljub
Posmatrač suđenja: Nedić Dejan
Glavni sudija: Šegrt Jovan
Prvi pomoćni sudija: Beljin Goran
Drugi pomoćni sudija: Rijavec Nikola
Četvrti sudija: Ivković Marko
VAR: Milanović Miloš
AVAR: Grujić Jovan
TSC - Čukarički
Subota, 02.10.2021, 16:00Delegat: Braun Robert
Posmatrač suđenja: Šavija Jovica
Glavni sudija: Mitić Milan
Prvi pomoćni sudija: Andrejić Čedomir
Drugi pomoćni sudija: Milićević Miloje
Četvrti sudija: Ilić Milan
VAR: Simović Novak
AVAR: Đorović Nikola
Radnik - Proleter
Subota, 02.10.2021, 18:00Delegat: VasilJević Miloš
Posmatrač suđenja: Spasić Ninoslav
Glavni sudija: Tomić Pavle
Prvi pomoćni sudija: Mihajlović Milan
Drugi pomoćni sudija: Harmat Atila
Četvrti sudija: Stefanović Milan
VAR: Marković Momčilo
AVAR: Karadžić Miloš
Spartak Žk - Voždovac
Subota, 02.10.2021, 18:00Delegat: Potočan Dejan
Posmatrač suđenja: Simić Dragan
Glavni sudija: Ivković Marko
Prvi pomoćni sudija: Petrović Nemanja
Drugi pomoćni sudija: Pavlović Slobodan
Četvrti sudija: Nikolić Danilo
VAR: Živković Aleksandar
AVAR: Ristić Milovan
Napredak - Partizan
Nedelja, 03.10.2021, 16:00Delegat: Mutavdžić Radisav
Posmatrač suđenja: Delević Dejan
Glavni sudija: Minaković Nenad
Prvi pomoćni sudija: Olajoš Nađ Matija
Drugi pomoćni sudija: Šutulović Milan
Četvrti sudija: Maksimović Đorđe
VAR: Marković Momčilo
AVAR: Bogićević Dragan
Mladost - Novi Pazar
Nedelja, 03.10.2021, 18:00Delegat: Milisavljević Mikica
Posmatrač suđenja: Gavrilović Mile
Glavni sudija: Ostraćanin Stanko
Prvi pomoćni sudija: Đuričić Marko
Drugi pomoćni sudija: Pašajlić Milan
Četvrti sudija: Srećković Marko
VAR: Cvetković Jelena
AVAR: Petrović Oliver
Crvena zvezda - Metalac
Nedelja, 03.10.2021, 20:00Delegat: Bukvić Miroslav
Posmatrač suđenja: Santrač Dejan
Glavni sudija: Živković Aleksandar
Prvi pomoćni sudija: Minić Milan
Drugi pomoćni sudija: Antić Nikola
Četvrti sudija: Tripković Lazar
VAR: Milanović Miloš
AVAR: Ristić Milovan
Vojvodina - Radnički N.
Nedelja, 03.10.2021, 20:00Delegat: Janković Miodrag
Posmatrač suđenja: Pavlović Branko
Glavni sudija: Simović Novak
Prvi pomoćni sudija: Đorović Nikola
Drugi pomoćni sudija: Simović Miloš
Četvrti sudija: Stojanović Andrija
VAR: Lukić Lazar
AVAR: Banović Bojan