LLSLS 32.Kolo: Delegiranje sudija

  • Kategorija Vesti
  • Pročitano: 463

Linglong Tire Super liga Srbije 2020/21: 32. kolo
(16.04. - 18.04.2021)


OFK Bačka - Vojvodina

Petak, 16.04.2021, 16:00
Delegat: Gajić Milorad
Posmatrač suđenja: Tomičić Nikola
Glavni sudija: Maksimović Đorđe
Prvi pomoćni sudija: Olajoš Nađ Matija
Drugi pomoćni sudija: Mikalački Ivan
Četvrti sudija: Stefanović Milan


Mačva - Partizan

Petak, 16.04.2021, 18:05
Delegat: Savić Tomislav
Posmatrač suđenja: Radulović Dragan
Glavni sudija: Tomić Pavle
Prvi pomoćni sudija: Petrović Nemanja
Drugi pomoćni sudija: Pavlović Slobodan
Četvrti sudija: Radaković Nikola


Crvena zvezda - Radnik

Subota, 17.04.2021, 19:00
Delegat: Varagić Željko
Posmatrač suđenja: Jeknić Mihailo
Glavni sudija: Ostraćanin Stanko
Prvi pomoćni sudija: Piper Pavle
Drugi pomoćni sudija: Minić Srđan
Četvrti sudija: Ilić Milan


Metalac - Inđija

Nedelja, 18.04.2021, 13:00
Delegat: Stojanović Miroslav
Posmatrač suđenja: Nedić Dejan
Glavni sudija: Lukić Lazar
Prvi pomoćni sudija: Bogićević Dragan
Drugi pomoćni sudija: Banović Bojan
Četvrti sudija: Trifković Dejan


Novi Pazar - Čukarički

Nedelja, 18.04.2021, 13:00
Delegat: Šegrt Vladimir
Posmatrač suđenja: Andrejić Dejan
Glavni sudija: Minaković Nenad
Prvi pomoćni sudija: Šutulović Milan
Drugi pomoćni sudija: Harmat Atila
Četvrti sudija: Srećković Marko


Zlatibor - Rad

Nedelja, 18.04.2021, 13:00
Delegat: Anđelković Žarko
Posmatrač suđenja: Gavrilović Mile
Glavni sudija: Grujić Danilo
Prvi pomoćni sudija: Ristić Milovan
Drugi pomoćni sudija: Đurđević Dalibor
Četvrti sudija: Nikitović Ivan


Proleter - Mladost

Nedelja, 18.04.2021, 19:00
Delegat: Jovanović Marko
Posmatrač suđenja: Delević Dejan
Glavni sudija: Milanović Miloš
Prvi pomoćni sudija: Grujić Jovan
Drugi pomoćni sudija: Milićević Miloje
Četvrti sudija: Marković Momčilo


Radnički N. - Javor-Matis

Nedelja, 18.04.2021, 19:00
Delegat: Arsić Nebojša
Posmatrač suđenja: Paunović Igor
Glavni sudija: Simović Novak
Prvi pomoćni sudija: Đuričić Marko
Drugi pomoćni sudija: Simović Miloš
Četvrti sudija: Široki Zoran


Spartak Žk - Napredak

Nedelja, 18.04.2021, 19:00
Delegat: Kostrešević Novak
Posmatrač suđenja: Filipović Dejan
Glavni sudija: Šegrt Jovan
Prvi pomoćni sudija: Stanojević Goran
Drugi pomoćni sudija: Petković Miroljub
Četvrti sudija: Đorđić Miloš


TSC - Voždovac

Nedelja, 18.04.2021, 19:00
Delegat: Grdinić Aleksandar
Posmatrač suđenja: Šavija Jovica
Glavni sudija: Živković Aleksandar
Prvi pomoćni sudija: Petrović Oliver
Drugi pomoćni sudija: Dimitrijević Dejan
Četvrti sudija: Anđelovski Novica

Organizacije
Naslovni sponzor
Medijski sponzor
Sponzor zvanične lopte