Linglong Tire Super liga Srbije 2020/21: 28. kolo
(19.03. - 21.03.2021)
Metalac - Napredak
Petak, 19.03.2021, 18:00Delegat: Rončević Rodoljub
Glavni sudija: Minaković Nenad
Prvi pomoćni sudija: Simović Miloš
Drugi pomoćni sudija: Šutulović Milan
Četvrti sudija: Radaković Nikola
OFK Bačka - Partizan
Subota, 20.03.2021, 15:00Delegat: Kovačević Ljubomir
Glavni sudija: Đorđić Miloš
Prvi pomoćni sudija: Petković Miroljub
Drugi pomoćni sudija: Stanojević Goran
Četvrti sudija: Stefanović Milan
Radnički N. - Voždovac
Subota, 20.03.2021, 15:00Delegat: Milošević Blagoje
Glavni sudija: Srećković Marko
Prvi pomoćni sudija: Peranović Dragan
Drugi pomoćni sudija: Mikalački Ivan
Četvrti sudija: Marković Momčilo
Spartak Žk - TSC
Subota, 20.03.2021, 15:00Delegat: Zavišin Srđan
Glavni sudija: Milanović Miloš
Prvi pomoćni sudija: Grujić Jovan
Drugi pomoćni sudija: Milićević Miloje
Četvrti sudija: Simović Novak
Zlatibor - Javor-Matis
Subota, 20.03.2021, 15:00Delegat: Trajanovski Zoran
Glavni sudija: Jovanović Srđan
Prvi pomoćni sudija: Stojković Uroš
Drugi pomoćni sudija: Mihajlović Milan
Četvrti sudija: Trifković Dejan
Crvena zvezda - Mladost
Subota, 20.03.2021, 19:00Delegat: Žutić Đorđe
Glavni sudija: Živković Aleksandar
Prvi pomoćni sudija: Dimitrijević Dejan
Drugi pomoćni sudija: Andrejić Čedomir
Četvrti sudija: Anđelovski Novica
Mačva - Čukarički
Nedelja, 21.03.2021, 15:00Delegat: Lojanica Milan
Glavni sudija: Grujić Danilo
Prvi pomoćni sudija: Ristić Milovan
Drugi pomoćni sudija: Đurđević Dalibor
Četvrti sudija: Stojanović Andrija
Novi Pazar - Proleter
Nedelja, 21.03.2021, 15:00Delegat: Mutavdžić Radisav
Glavni sudija: Lukić Lazar
Prvi pomoćni sudija: Bogićević Dragan
Drugi pomoćni sudija: Banović Bojan
Četvrti sudija: Šegrt Jovan
Rad - Radnik
Nedelja, 21.03.2021, 15:00
Delegat: Marić Momčilo
Glavni sudija: Čolović Dragan
Prvi pomoćni sudija: Pavlović Slobodan
Drugi pomoćni sudija: Pašajlić Milan
Četvrti sudija: Široki Zoran
Vojvodina - Inđija
Nedelja, 21.03.2021, 15:00Delegat: Đerman Dragoslav
Glavni sudija: Ostraćanin Stanko
Prvi pomoćni sudija: Piper Pavle
Drugi pomoćni sudija: Kurčubić Nenad
Četvrti sudija: Nikitović Ivan