Linglong Tire Super liga Srbije 2020/21: 25. kolo
(02.03. - 03.03.2021)
Partizan - Vojvodina
Utorak, 02.03.2021, 16:00Delegat: Stevović Radenko
Glavni sudija: Milanović Miloš
Prvi pomoćni sudija: Ristić Milovan
Drugi pomoćni sudija: Đurđević Dalibor
Četvrti sudija: Đorđić Miloš
Čukarički - Metalac
Sreda, 03.03.2021, 14:00Delegat: Vučinić Nikola
Glavni sudija: Jovanović Srđan
Prvi pomoćni sudija: Stojković Uroš
Drugi pomoćni sudija: Mihajlović Milan
Četvrti sudija: Anđelovski Novica
Mladost - Zlatibor
Sreda, 03.03.2021, 14:00Delegat: Vujović Ljubiša
Glavni sudija: Ostraćanin Stanko
Prvi pomoćni sudija: Olajoš Nađ Matija
Drugi pomoćni sudija: Harmat Atila
Četvrti sudija: Srećković Marko
Napredak - Rad
Sreda, 03.03.2021, 14:00Delegat: Panajotović Vidojko
Glavni sudija: Široki Zoran
Prvi pomoćni sudija: Petrović Oliver
Drugi pomoćni sudija: Stojanović Ivica
Četvrti sudija: Grujić Danilo
Radnik - Novi Pazar
Sreda, 03.03.2021, 14:00Delegat: Mitrović Miloš
Glavni sudija: Tomić Pavle
Prvi pomoćni sudija: Minić Srđan
Drugi pomoćni sudija: Dimitrijević Marko
Četvrti sudija: Mitić Milan
Voždovac - OFK Bačka
Sreda, 03.03.2021, 14:00Delegat: Novović Velibor
Glavni sudija: Maksimović Đorđe
Prvi pomoćni sudija: Peranović Dragan
Drugi pomoćni sudija: Mikalački Ivan
Četvrti sudija: Radaković Nikola
Javor-Matis - Inđija
Sreda, 03.03.2021, 16:05Delegat: Lukić Časlav
Glavni sudija: Lukić Lazar
Prvi pomoćni sudija: Bogićević Dragan
Drugi pomoćni sudija: Banović Bojan
Četvrti sudija: Stojanović Andrija
Proleter - Radnički N.
Sreda, 03.03.2021, 16:05Delegat: Grdinić Aleksandar
Glavni sudija: Marković Momčilo
Prvi pomoćni sudija: Miškeljin Miloš
Drugi pomoćni sudija: Stanojević Goran
Četvrti sudija: Šegrt Jovan
Spartak Žk - Mačva
Sreda, 03.03.2021, 16:05
Delegat: Radaković Miodrag
Glavni sudija: Živković Aleksandar
Prvi pomoćni sudija: Dimitrijević Dejan
Drugi pomoćni sudija: Vojnić Stefan
Četvrti sudija: Ivković Marko
TSC - Crvena zvezda
Sreda, 03.03.2021, 16:05Delegat: Tomić Dušan
Glavni sudija: Simović Novak
Prvi pomoćni sudija: Đorović Nikola
Drugi pomoćni sudija: Simović Miloš
Četvrti sudija: Minaković Nenad