LLSLS 10.Kolo: Delegiranje sudija

  • Kategorija Vesti
  • Pročitano: 360

Linglong Tire Super liga Srbije 2020/21: 10. kolo (02.10. - 04.10.2020)


Radnički N. - Mladost

Petak, 02.10.2020, 19:00
Delegat: Arsić Nebojša
Glavni sudija: Simović Novak
Prvi pomoćni sudija: Đorović Nikola
Drugi pomoćni sudija: Simović Miloš
Četvrti sudija: Mitić Milan


Mačva - Voždovac

Subota, 03.10.2020, 16:00
Delegat: Bošković Radenko
Glavni sudija: Maksimović Đorđe
Prvi pomoćni sudija: Ristić Milovan
Drugi pomoćni sudija: Đurđević Dalibor
Četvrti sudija: Tomić Pavle


Novi Pazar - Vojvodina

Subota, 03.10.2020, 16:00
Delegat: Janković Miodrag
Glavni sudija: Piper Petar
Prvi pomoćni sudija: Piper Pavle
Drugi pomoćni sudija: Minić Srđan
Četvrti sudija: Grujić Danilo


OFK Bačka - Javor-Matis

Subota, 03.10.2020, 16:00
Delegat: Novović Velibor
Glavni sudija: Šegrt Jovan
Prvi pomoćni sudija: Stanojević Goran
Drugi pomoćni sudija: Mikalački Ivan
Četvrti sudija: Minaković Nenad


Spartak Žk - Čukarički

Subota, 03.10.2020, 16:00
Delegat: Zavišin Srđan
Glavni sudija: Nikolić Bojan
Prvi pomoćni sudija: Kurčubić Nenad
Drugi pomoćni sudija: Dimitrijević Marko
Četvrti sudija: Živković Aleksandar


Metalac - Partizan

Subota, 03.10.2020, 18:00
Delegat: Karapetrović Ivan
Glavni sudija: Ilić Milan
Prvi pomoćni sudija: Živin Svetozar
Drugi pomoćni sudija: Beljin Goran
Četvrti sudija: Anđelovski Novica


Proleter - TSC

Nedelja, 04.10.2020, 16:00
Delegat: Stojanović Miroslav
Glavni sudija: Ivković Marko
Prvi pomoćni sudija: Petrović Nemanja
Drugi pomoćni sudija: Đuričić Marko
Četvrti sudija: Radaković Nikola


Rad - Inđija

Nedelja, 04.10.2020, 16:00
Delegat: Braun Robert
Glavni sudija: Čolović Dragan
Prvi pomoćni sudija: Grujić Jovan
Drugi pomoćni sudija: Pašajlić Milan
Četvrti sudija: Milanović Miloš


Zlatibor - Radnik

Nedelja, 04.10.2020, 16:00
Delegat: Mutavdžić Radisav
Glavni sudija: Marković Momčilo
Prvi pomoćni sudija: Banović Bojan
Drugi pomoćni sudija: Šutulović Milan
Četvrti sudija: Ostraćanin Stanko


Crvena zvezda - Napredak

Nedelja, 04.10.2020, 18:00
Delegat: Radaković Miodrag
Glavni sudija: Jovanović Srđan
Prvi pomoćni sudija: Stojković Uroš
Drugi pomoćni sudija: Mihajlović Milan
Četvrti sudija: Stojanović Andrija

Organizacije
Naslovni sponzor
Medijski sponzor
Sponzor zvanične lopte