Linglong Tire Super liga Srbije 2020/21: 8. kolo (18.09. - 21.09.2020)
Vojvodina - Radnik
Petak, 18.09.2020, 18:00Delegat: Kovačević Ljubomir
Glavni sudija: Ivković Marko
Prvi pomoćni sudija: Đuričić Marko
Drugi pomoćni sudija: Petković Miroljub
Četvrti sudija: Trifković Dejan
Metalac - Mladost
Subota, 19.09.2020, 16:00Delegat: Trajanovski Zoran
Glavni sudija: Šegrt Jovan
Prvi pomoćni sudija: Miškeljin Miloš
Drugi pomoćni sudija: Peranović Dragan
Četvrti sudija: Jovanović Srđan
OFK Bačka - Napredak
Subota, 19.09.2020, 16:00Delegat: Lojanica Milan
Glavni sudija: Grujić Danilo
Prvi pomoćni sudija: Dimitrijević Dejan
Drugi pomoćni sudija: Vojnić Stefan
Četvrti sudija: Maksimović Đorđe
Radnički N. - Čukarički
Subota, 19.09.2020, 16:00Delegat: Stojiljković Dragan
Glavni sudija: Minaković Nenad
Prvi pomoćni sudija: Šutulović Milan
Drugi pomoćni sudija: Živin Svetozar
Četvrti sudija: Marković Momčilo
Novi Pazar - Inđija
Nedelja, 20.09.2020, 16:00Delegat: Vujović Ljubiša
Glavni sudija: Mitić Milan
Prvi pomoćni sudija: Minić Milan
Drugi pomoćni sudija: Simović Miloš
Četvrti sudija: Radaković Nikola
Rad - Javor-Matis
Nedelja, 20.09.2020, 16:00Delegat: Tomić Dušan
Glavni sudija: Ostraćanin Stanko
Prvi pomoćni sudija: Pašajlić Milan
Drugi pomoćni sudija: Mikalački Ivan
Četvrti sudija: Čolović Dragan
Spartak Žk - Proleter
Nedelja, 20.09.2020, 16:00Delegat: Bakić Hasib
Glavni sudija: Anđelovski Novica
Prvi pomoćni sudija: Beljin Goran
Drugi pomoćni sudija: Potočan Dejan
Četvrti sudija: Simović Novak
Zlatibor - Partizan
Nedelja, 20.09.2020, 19:00Delegat: Bukvić Miroslav
Glavni sudija: Široki Zoran
Prvi pomoćni sudija: Petrović Oliver
Drugi pomoćni sudija: Stojanović Ivica
Četvrti sudija: Piper Petar
Crvena zvezda - Voždovac
Nedelja, 20.09.2020, 21:00Delegat: Gajić Milorad
Glavni sudija: Stojanović Andrija
Prvi pomoćni sudija: Stojković Uroš
Drugi pomoćni sudija: Mihajlović Milan
Četvrti sudija: Ilić Milan
Mačva - TSC
Ponedeljak, 21.09.2020, 17:30Delegat: Rončević Rodoljub
Glavni sudija: Milanović Miloš
Prvi pomoćni sudija: Grujić Jovan
Drugi pomoćni sudija: Milićević Miloje
Četvrti sudija: Živković Aleksandar