Linglong Tire Super liga Srbije 2020/21: 3. kolo (09.08.2020)
Mačva - Crvena zvezda
Nedelja, 09.08.2020, 18:30Delegat: Kovačević Ljubomir
Glavni sudija: Piper Petar
Prvi pomoćni sudija: Piper Pavle
Drugi pomoćni sudija: Minić Srđan
Četvrti sudija: Marković Momčilo
Mladost - Inđija
Nedelja, 09.08.2020, 19:00Delegat: Gajić Milorad
Glavni sudija: Živković Aleksandar
Prvi pomoćni sudija: Minić Milan
Drugi pomoćni sudija: Đuričić Marko
Četvrti sudija: Ostraćanin Stanko
Napredak - Radnik
Nedelja, 09.08.2020, 19:00Delegat: Panajotović Vidojko
Glavni sudija: Mitić Milan
Prvi pomoćni sudija: Petrović Oliver
Drugi pomoćni sudija: Stojanović Ivica
Četvrti sudija: Ivković Marko
Radnički N. - Novi Pazar
Nedelja, 09.08.2020, 19:00Delegat: Mladenović Vladan
Glavni sudija: Đorđić Miloš
Prvi pomoćni sudija: Petrović Nemanja
Drugi pomoćni sudija: Pavlović Slobodan
Četvrti sudija: Manojlović Dalibor
Spartak Žk - Metalac
Nedelja, 09.08.2020, 19:00Delegat: Bakić Hasib
Glavni sudija: Nikolić Bojan
Prvi pomoćni sudija: Dimitrijević Marko
Drugi pomoćni sudija: Kurčubić Nenad
Četvrti sudija: Simović Novak
TSC - Zlatibor
Nedelja, 09.08.2020, 19:00Delegat: Ratković Predrag
Glavni sudija: Minaković Nenad
Prvi pomoćni sudija: Šutulović Milan
Drugi pomoćni sudija: Mikalački Ivan
Četvrti sudija: Maksimović Đorđe
Čukarički - Rad
Nedelja, 09.08.2020, 20:30Delegat: Anđelković Žarko
Glavni sudija: Grujić Danilo
Prvi pomoćni sudija: Petković Miroljub
Drugi pomoćni sudija: Vojnić Stefan
Četvrti sudija: Stojanović Andrija
Partizan - Javor-Matis
Nedelja, 09.08.2020, 20:30Delegat: Janković Miodrag
Glavni sudija: Široki Zoran
Prvi pomoćni sudija: Stanojević Goran
Drugi pomoćni sudija: Karadžić Miloš
Četvrti sudija: Lukić Lazar
Proleter - OFK Bačka
Nedelja, 09.08.2020, 20:30Delegat: Tomić Dušan
Glavni sudija: Anđelovski Novica
Prvi pomoćni sudija: Beljin Goran
Drugi pomoćni sudija: Potočan Dejan
Četvrti sudija: Radaković Nikola
Voždovac - Vojvodina
Nedelja, 09.08.2020, 20:30Delegat: Marić Momčilo
Glavni sudija: Milanović Miloš
Prvi pomoćni sudija: Grujić Jovan
Drugi pomoćni sudija: Milićević Miloje
Četvrti sudija: Ilić Milan