LLSLS 2.Kolo: Delegiranje sudija

  • Kategorija Vesti
  • Pročitano: 397

Linglong Tire Super liga Srbije 2020/21: 2. kolo (05.08.2020)


Inđija - Voždovac

Sreda, 05.08.2020, 17:00
Delegat: Babić Ratomir
Glavni sudija: Šegrt Jovan
Prvi pomoćni sudija: Savović Darko
Drugi pomoćni sudija: Harmat Atila
Četvrti sudija: Radaković Nikola


Novi Pazar - Partizan

Sreda, 05.08.2020, 17:00
Delegat: Lukić Časlav
Glavni sudija: Simović Novak
Prvi pomoćni sudija: Đorović Nikola
Drugi pomoćni sudija: Simović Miloš
Četvrti sudija: Piper Petar


Crvena zvezda - Radnički N.

Sreda, 05.08.2020, 19:00
Delegat: Lojanica Milan
Glavni sudija: Lukić Lazar
Prvi pomoćni sudija: Bogićević Dragan
Drugi pomoćni sudija: Banović Bojan
Četvrti sudija: Stojanović Andrija


Javor-Matis - Napredak

Sreda, 05.08.2020, 19:00
Delegat: Mutavdžić Radisav
Glavni sudija: Ostraćanin Stanko
Prvi pomoćni sudija: Minić Srđan
Drugi pomoćni sudija: Pašajlić Milan
Četvrti sudija: Nikolić Bojan


Metalac -Mačva

Sreda, 05.08.2020, 19:00
Delegat: Jovanović Marko
Glavni sudija: Ivković Marko
Prvi pomoćni sudija: Peranović Dragan
Drugi pomoćni sudija: Petković Miroljub
Četvrti sudija: Milanović Miloš


OFK Bačka - Spartak Žk

Sreda, 05.08.2020, 19:00
Delegat: Kostrešević Novak
Glavni sudija: Maksimović Đorđe
Prvi pomoćni sudija: Beljin Goran
Drugi pomoćni sudija: Potočan Dejan
Četvrti sudija: Anđelovski Novica


Rad - TSC

Sreda, 05.08.2020, 19:00
Delegat: Milošević Blagoje
Glavni sudija: Živković Aleksandar
Prvi pomoćni sudija: Dimitrijević Dejan
Drugi pomoćni sudija: Vojnić Stefan
Četvrti sudija: Široki Zoran


Radnik - Mladost

Sreda, 05.08.2020, 19:00
Delegat: Milivojević Miroslav
Glavni sudija: Čolović Dragan
Prvi pomoćni sudija: Petrović Nemanja
Drugi pomoćni sudija: Pavlović Slobodan
Četvrti sudija: Ilić Milan


Zlatibor- Proleter

Sreda, 05.08.2020, 19:00
Delegat: Popović Rade
Glavni sudija: Marković Momčilo
Prvi pomoćni sudija: Miškeljin Miloš
Drugi pomoćni sudija: Karadžić Miloš
Četvrti sudija: Srećković Marko


Vojvodina - Čukarički

Sreda, 05.08.2020, 21:00
Delegat: Stojaković Branko
Glavni sudija: Đorđić Miloš
Prvi pomoćni sudija: Ristić Milovan
Drugi pomoćni sudija: Đurđević Dalibor
Četvrti sudija: Minaković Nenad

Organizacije
Naslovni sponzor
Medijski sponzor
Sponzor zvanične lopte