LLSLS 1.Kolo: Delegiranje sudija

  • Kategorija Vesti
  • Pročitano: 442

Linglong Tire Super liga Srbije 2020/21: 1. kolo (31.07. - 01.08.2020)


Spartak Žk - Zlatibor

Petak, 31.07.2020, 19:00
Delegat: Varagić Željko
Glavni sudija: Lukić Lazar
Prvi pomoćni sudija: Bogićević Dragan
Drugi pomoćni sudija: Stanojević Goran
Četvrti sudija: Maksimović Đorđe


TSC - Vojvodina

Petak, 31.07.2020, 19:00
Delegat: Đerman Dragoslav
Glavni sudija: Simović Novak
Prvi pomoćni sudija: Đorović Nikola
Drugi pomoćni sudija: Simović Miloš
Četvrti sudija: Marković Momčilo


Mladost - Javor-Matis

Petak, 31.07.2020, 20:00
Delegat: Bukvić Miroslav
Glavni sudija: Anđelovski Novica
Prvi pomoćni sudija: Beljin Goran
Drugi pomoćni sudija: Potočan Dejan
Četvrti sudija: Čolović Dragan


Napredak - Partizan

Subota, 01.08.2020, 17:30
Delegat: Hadzi Đorđević Ivan
Glavni sudija: Grujić Danilo
Prvi pomoćni sudija: Ristić Milovan
Drugi pomoćni sudija: Đurđević Dalibor
Četvrti sudija: Ilić Milan


Crvena zvezda -Novi Pazar

Subota, 01.08.2020, 19:30
Delegat: Jovanović-Džajić Aleksandar
Glavni sudija: Nikolić Bojan
Prvi pomoćni sudija: Kurčubić Nenad
Drugi pomoćni sudija: Dimitrijević Marko
Četvrti sudija: Šegrt Jovan


Radnički N. - Metalac

Subota, 01.08.2020, 19:30
Delegat: Mitrović Miloš
Glavni sudija: Široki Zoran
Prvi pomoćni sudija: Banović Bojan
Drugi pomoćni sudija: Miškeljin Miloš
Četvrti sudija: Ivković Marko


Mačva - OFK Bačka

Subota, 01.08.2020, 19:30
Delegat: Karasi Stanislav
Glavni sudija: Minaković Nenad
Prvi pomoćni sudija: Šutulović Milan
Drugi pomoćni sudija: Olajoš Nađ Matija
Četvrti sudija: Radaković Nikola


Proleter - Rad

Subota, 01.08.2020, 19:30
Delegat: Ković Dragan
Glavni sudija: Piper Petar
Prvi pomoćni sudija: Piper Pavle
Drugi pomoćni sudija: Đuričić Marko
Četvrti sudija: Ostraćanin Stanko


Čukarički - Inđija

Subota, 01.08.2020, 19:30
Delegat: Blečić Vuk
Glavni sudija: Mitić Milan
Prvi pomoćni sudija: Stojanović Ivica
Drugi pomoćni sudija: Petrović Oliver
Četvrti sudija: Živković Aleksandar


Voždovac - Radnik

Subota, 01.08.2020, 19:30
Delegat: Elezović Radomir
Glavni sudija: Milanović Miloš
Prvi pomoćni sudija: Grujić Jovan
Drugi pomoćni sudija: Milićević Miloje
Četvrti sudija: Stojanović Andrija

Organizacije
Naslovni sponzor
Medijski sponzor
Sponzor zvanične lopte