Najava kola

Linglong Tire Super liga Srbije 2020/21: 13. kolo (30.10. - 01.11.2020)


Vojvodina - OFK Bačka

Petak, 30.10.2020, 18:00
Delegat: Ratković Predrag
Glavni sudija: Široki Zoran
Prvi pomoćni sudija: Petrović Nemanja
Drugi pomoćni sudija: Stanojević Goran
Četvrti sudija: Živković Aleksandar


Inđija - Metalac

Subota, 31.10.2020, 13:00
Delegat: Ković Dragan
Glavni sudija: Ostraćanin Stanko
Prvi pomoćni sudija: Minić Srđan
Drugi pomoćni sudija: Andrejić Čedomir
Četvrti sudija: Minaković Nenad


Čukarički - Novi Pazar

Subota, 31.10.2020, 15:00
Delegat: Tomić Dušan
Glavni sudija: Radaković Nikola
Prvi pomoćni sudija: Peranović Dragan
Drugi pomoćni sudija: Harmat Atila
Četvrti sudija: Simović Novak


Rad - Zlatibor

Subota, 31.10.2020, 15:00
Delegat: Stevović Radenko
Glavni sudija: Anđelovski Novica
Prvi pomoćni sudija: Beljin Goran
Drugi pomoćni sudija: Živin Svetozar
Četvrti sudija: Šegrt Jovan


Voždovac - TSC

Subota, 31.10.2020, 15:00
Delegat: Rončević Rodoljub
Glavni sudija: Piper Petar
Prvi pomoćni sudija: Piper Pavle
Drugi pomoćni sudija: Pavlović Slobodan
Četvrti sudija: Maksimović Đorđe


Partizan - Mačva

Subota, 31.10.2020, 17:00
Delegat: Lojanica Milan
Glavni sudija: Mitić Milan
Prvi pomoćni sudija: Dimitrijević Dejan
Drugi pomoćni sudija: Minić Milan
Četvrti sudija: Ivković Marko


Javor-Matis - Radnički N.

Nedelja, 01.11.2020, 15:00
Delegat: Trajanovski Zoran
Glavni sudija: Jovanović Srđan
Prvi pomoćni sudija: Stojković Uroš
Drugi pomoćni sudija: Mihajlović Milan
Četvrti sudija: Stojanović Andrija


Mladost - Proleter

Nedelja, 01.11.2020, 15:00
Delegat: Gajić Milorad
Glavni sudija: Lukić Lazar
Prvi pomoćni sudija: Bogićević Dragan
Drugi pomoćni sudija: Banović Bojan
Četvrti sudija: Čolović Dragan


Napredak - Spartak Žk

Nedelja, 01.11.2020, 15:00
Delegat: Stojiljković Dragan
Glavni sudija: Đorđić Miloš
Prvi pomoćni sudija: Petković Miroljub
Drugi pomoćni sudija: Miškeljin Miloš
Četvrti sudija: Milanović Miloš


Radnik - Crvena zvezda

Nedelja, 01.11.2020, 15:00
Delegat: Mitrović Miloš
Glavni sudija: Nikolić Bojan
Prvi pomoćni sudija: Dimitrijević Marko
Drugi pomoćni sudija: Kurčubić  Nenad
Četvrti sudija: Ilić Milan

Organizacije
Naslovni sponzor
Medijski sponzor
Sponzor zvanične lopte