Najava kola

Linglong Tire Super liga Srbije 2020/21: 38. kolo
(18.05. - 19.05.2021)


Čukarički - Radnik

Utorak, 18.05.2021, 16:00
Delegat: Jovanović Marko
Posmatrač suđenja: Paunović Igor
Glavni sudija: Anđelovski Novica
Prvi pomoćni sudija: Beljin Goran
Drugi pomoćni sudija: Piper Pavle
Četvrti sudija: Stojanović Andrija


Mačva - Zlatibor

Utorak, 18.05.2021, 16:00
Delegat: Gajić Milorad
Posmatrač suđenja: Radisavljević Ivan
Glavni sudija: Šegrt Jovan
Prvi pomoćni sudija: Savović Darko
Drugi pomoćni sudija: Stojanović Ivica
Četvrti sudija: Živković Aleksandar


TSC - Inđija

Utorak, 18.05.2021, 16:00
Delegat: Lojanica Milan
Posmatrač suđenja: Filipović Dejan
Glavni sudija: Radaković Nikola
Prvi pomoćni sudija: Miškeljin Miloš
Drugi pomoćni sudija: Petković Miroljub
Četvrti sudija: Marković Momčilo


Mladost - Partizan

Utorak, 18.05.2021, 18:05
Delegat: Anđelković Žarko
Posmatrač suđenja: Srećković Milovan
Glavni sudija: Ostraćanin Stanko
Prvi pomoćni sudija: Kurčubić  Nenad
Drugi pomoćni sudija: Pašajlić Milan
Četvrti sudija: Čolović Dragan


Crvena zvezda - Metalac

Sreda, 19.05.2021, 16:00
Delegat: Stojaković Branko
Posmatrač suđenja: Nedić Dejan
Glavni sudija: Minaković Nenad
Prvi pomoćni sudija: Olajoš Nađ Matija
Drugi pomoćni sudija: Vojnić Stefan
Četvrti sudija: Srećković Marko


Novi Pazar - Napredak

Sreda, 19.05.2021, 18:30
Delegat: Mutavdžić Radisav
Posmatrač suđenja: Stojanović Bojan
Glavni sudija: Jovanović Srđan
Prvi pomoćni sudija: Stojković Uroš
Drugi pomoćni sudija: Mihajlović Milan
Četvrti sudija: Lukić Lazar


Proleter - Vojvodina

Sreda, 19.05.2021, 18:30
Delegat: Žutić Đorđe
Posmatrač suđenja: Jovanović Goran
Glavni sudija: Maksimović Đorđe
Prvi pomoćni sudija: Dimitrijević Marko
Drugi pomoćni sudija: Andrejić Čedomir
Četvrti sudija: Široki Zoran


Radnički N. - OFK Bačka

Sreda, 19.05.2021, 18:30
Delegat: Arsić Nebojša
Posmatrač suđenja: Đokić Nenad
Glavni sudija: Đorđić Miloš
Prvi pomoćni sudija: Živin Svetozar
Drugi pomoćni sudija: Šutulović Milan
Četvrti sudija: Ilić Milan


Spartak Žk - Rad

Sreda, 19.05.2021, 18:30
Delegat: Kostrešević Novak
Posmatrač suđenja: Delević Dejan
Glavni sudija: Simović Novak
Prvi pomoćni sudija: Đorović Nikola
Drugi pomoćni sudija: Simović Miloš
Četvrti sudija: Tomić Pavle


Voždovac - Javor-Matis

Sreda, 19.05.2021, 18:30
Delegat: Marić Momčilo
Posmatrač suđenja: Pavlović Branko
Glavni sudija: Milanović Miloš
Prvi pomoćni sudija: Ristić Milovan
Drugi pomoćni sudija: Đurđević Dalibor
Četvrti sudija: Mitić Milan

Organizacije
Naslovni sponzor
Medijski sponzor
Sponzor zvanične lopte