Najava kola

Super liga 2018/19: 9.Kolo (21.09 - 23.09.2018)


Čukarički - Spartak Žk

Petak, 21.09.2018, 18:00
Delegat: MLADENOVIĆ Vladan
Glavni sudija: PIPER Petar
Prvi pomoćni sudija: PETROVIĆ Oliver
Drugi pomoćni sudija: ĐOROVIĆ Nikola
Četvrti sudija: NIKOLIĆ Bojan


Napredak - Dinamo

Subota, 22.09.2018, 16:00
Delegat: LAJIĆ Senad
Glavni sudija: ŽIVKOVIĆ Aleksandar
Prvi pomoćni sudija: MINIĆ Milan
Drugi pomoćni sudija: STOJANOVIĆ Ivica
Četvrti sudija: ČOLOVIĆ Dragan


Zemun - OFK Bačka

Subota, 22.09.2018, 16:00
Delegat: KARASI Stanislav
Glavni sudija: TRIPKOVIĆ Lazar
Prvi pomoćni sudija: ŠUTULOVIĆ Milan
Drugi pomoćni sudija: PERANOVIĆ Dragan
Četvrti sudija: ĐORĐIĆ Miloš


Mladost - Proleter

Subota, 22.09.2018, 19:00
Delegat: MILOJEVIĆ Dragan
Glavni sudija: MARKOVIĆ Momčilo
Prvi pomoćni sudija: BANOVIĆ Bojan
Drugi pomoćni sudija: BELJIN Goran
Četvrti sudija: STOJILKOVIĆ Igor


Rad - Mačva

Subota, 22.09.2018, 19:00
Delegat: BAGLAVA Branko
Glavni sudija: BRDAR Ilija
Prvi pomoćni sudija: OLAJOŠ NAĐ Matija
Drugi pomoćni sudija: SAVOVIĆ Darko
Četvrti sudija: LUKIĆ Lazar


Radnik - Radnički N.

Subota, 22.09.2018, 19:00
Delegat: PANAJOTOVIĆ Vidojko
Glavni sudija: JOVANOVIĆ Srđan
Prvi pomoćni sudija: MIHAJLOVIĆ Milan
Drugi pomoćni sudija: STOJKOVIĆ Uroš
Četvrti sudija: ILIĆ Milan


Vojvodina - Voždovac

Subota, 22.09.2018, 19:00
Delegat: PURIĆ Zoran
Glavni sudija: ŠIROKI Zoran
Prvi pomoćni sudija: PIPER Pavle
Drugi pomoćni sudija: MINIĆ Srđan
Četvrti sudija: MINAKOVIĆ Nenad


Partizan - Crvena zvezda

Nedelja, 23.09.2018, 19:00
Delegat: GRDINIĆ Aleksandar
Glavni sudija: GRUJIĆ Danilo
Prvi pomoćni sudija: PETROVIĆ Dejan
Drugi pomoćni sudija: PETROVIĆ Nemanja
Četvrti sudija: ŽIVIN Svetozar

Super liga 2018/19: 10.Kolo (29.09 - 30.09.2018)


Crvena zvezda - Mladost

Subota, 29.09.2018, 20:30
Delegat: JOVANOVIĆ DŽAJIĆ Aleksandar


Spartak Žk - Vojvodina

Nedelja, 30.09.2018, 15:00
Delegat: ELEZOVIĆ Radomir


Dinamo - Mačva

Nedelja, 30.09.2018, 19:00
Delegat: MITROVIĆ Miloš


Napredak - Čukarički

Nedelja, 30.09.2018, 19:00
Delegat: OBRADOVIĆ Goran


OFK Bačka - Rad

Nedelja, 30.09.2018, 19:00
Delegat: PANDUROV Branislav


Proleter - Zemun

Nedelja, 30.09.2018, 19:00
Delegat: BABIĆ Ratomir


Radnički N. - Partizan

Nedelja, 30.09.2018, 19:00
Delegat: POPOVIĆ Rade


Voždovac - Radnik

Nedelja, 30.09.2018, 19:00
Delegat: SIMIĆ Slobodan

Organizacije
Medijski sponzor
Sponzor zvanične lopte