Rezultati pripremnih mečeva superligaških timova – zima 2017/18

  • Kategorija Vesti
  • Pročitano: 1397

Superligaški timovi trenutno se nalaze u procesu priprema za prolećni deo takmičarske sezone 2017/18, a mi vam predstavljamo rezultate svih odigranih kontrolnih utakmica u tom periodu.

FK BORAC

09/02/2018 Čačak: Borac - Sloboda Užice 1:1
02/02/2018 Čačak: Borac - Dečić Tuzi 3:0
31/01/2018 Stara Pazova: Radnik - Borac 2:1
27/01/2018 Kragujevac: Radnički 1923 - Borac 2:1

FK CRVENA ZVEZDA

07/02/2018 Antalija: Crvena zvezda - Zenit 0:1
04/02/2018 Antalija: Crvena zvezda - Ujpešt 1:1
31/01/2018 Antalija: Crvena zvezda - Sileks 1:1
31/01/2018 Antalija: Crvena zvezda - Amkar 1:1
28/01/2018 Antalija: Crvena zvezda - Dinamo Brest 2:0
28/01/2018 Antalija: Crvena zvezda - Stumbras 3:1
25/01/2018 Beograd: Crvena zvezda - BASK 4:1
24/01/2018 Beograd: Grafičar - Crvena zvezda 0:5

FK JAVOR MATIS

10/02/2018 Ohrid: Struga - Javor Matis 1:3
07/02/2018 Ohrid: Đorđe Petrov - Javor Matis 1:2
06/02/2018 Ohrid: Vlazrimi - Javor Matis 0:4
03/02/2018 Ohrid: Mačva - Javor Matis 0:2
31/01/2018 Ohrid: Pobeda Prilep - Javor Matis 1:4
28/01/2018 Ohrid: Renova - Javor Matis 0:0

FK MAČVA

10/02/2018 Beograd: Teleoptik - Mačva 3:3
07/02/2018 Ub: Jedinstvo Ub - Mačva 1:2
03/02/2018 Ohrid: Mačva - Javor Matis 0:2

31/01/2018 Ohrid: Renova - Mačva 2:3
28/01/2018 Ohrid: Pobeda Prilep - Mačva 0:3
24/01/2018 Beograd: BSK Borča - Mačva 1:3

FK MLADOST

10/02/2018 Antalija: Mladost - Torpedo Balaz 1:1
09/02/2018 Antalija: Mladost - Karpati 1:1
06/02/2018 Antalija: Mladost - Lokomotiva Plovdiv 2:0
04/02/2018 Antalija: Mladost - Sumkuai 4:0
02/02/2018 Antalija: Mladost - Krakovija 1:1
29/01/2018 Antalija: Mladost - Mladost Doboj-Kakanj 1:1
25/01/2018 Antalija: Mladost - Akademija Pandev 1:0

FK NAPREDAK

10/02/2018 Kruševac: Napredak - Metalac 1:1
02/02/2018 Antalija: Napredak - Trenčin 1:3
30/01/2018 Antalija: Vorskla Poltava - Napredak 3:2
26/01/2018 Antalija: Napredak - Sebail 1:1
22/01/2018 Stara Pazova: Napredak - Zvijezda 09 1:1

OFK BAČKA

10/02/2018 Bijeljina: Radnik Bijeljina - OFK Bačka 1:0
03/02/2018 Stara Pazova: Radnik - OFK Bačka 1:0
27/01/2018 Bačka Palanka: OFK Bačka - Proleter (NS) 2:1
20/01/2018 Beograd: Čukarički - OFK Bačka 2:2
18/01/2018 Subotica: Spartak ŽK - OFK Bačka 1:1

FK PARTIZAN

08/02/2018 Limasol: Partizan - Šahtjor Soligorsk 2:1
06/02/2018 Limasol: Partizan - Liepaja 0:1
03/02/2018 Limasol: Partizan - Teplice 2:0
01/02/2018 Limasol: Partizan - Ermis Aradipu 4:0
29/01/2018 Limasol: Partizan - Slovan Liberec 1:2
27/01/2018 Limasol: Partizan - Gornik 0:0
23/01/2018 Beograd: Partizan - Teleoptik 3:0

FK RAD

10/02/2018 Belek: Rad - MTK 4:4
09/02/2018 Belek: Žitesu - Rad 4:0
07/02/2018 Belek: Rad - Dinamo Brest 0:2
03/02/2018 Belek: Rad - Stumbras 3:0
02/02/2018 Belek: Baltika - Rad 0:0
31/01/2018 Belek: Rad - Haladas 0:1
26/01/2018 Beograd: Rad - Zemun 0:1
20/01/2018 Stara Pazova: Vojvodina - Rad 2:1

FK RADNIK

09/02/2018 Stara Pazova: Radnik - Budućnost Dobanovci 2:0
06/02/2018 Stara Pazova: Radnik - Proleter (NS) 3:1
03/02/2018 Stara Pazova: Radnik - OFK Bačka 1:0
31/01/2018 Stara Pazova: Radnik - Borac 2:1

28/01/2018 Stara Pazova: Radnik - Modriča 3:1
21/01/2018 Surdulica: Radnik - Dinamo Vranje 1:0

FK RADNIČKI NIŠ

04/02/2018 Belek: Radnički Niš - Mariupol 0:0
31/01/2018 Belek: Radnički Niš - Daežon 0:0
30/01/2018 Belek: Radnički Niš - Sigma Olomouc 1:1
27/01/2018 Belek: Radnički Niš - Vereja 1:1
24/01/2018 Belek: Radnički Niš - Botev 2:2

FK SPARTAK ŽDREPČEVA KRV

10/02/2018 Subotica: Spartak ŽK - Dečić Tuzi 0:0
03/02/2018 Antalija: Spartak ŽK - Krakovija 2:3
31/01/2018 Antalija: Spartak ŽK - Kapaz 0:2
30/01/2018 Antalija: Senica - Spartak ŽK 2:1
28/01/2018 Antalija: Spartak ŽK - Gaz Metan 2:0
27/01/2018 Antalija: Spartak ŽK - Olmalik 0:0
20/01/2018 Segedin: Szeged 2011 - Spartak ŽK 1:4
17/01/2018 Subotica: Spartak ŽK - OFK Bačka 1:1

FK VOJVODINA

10/02/2018 Novi Sad: Vojvodina - Dinamo Pančevo 2:0
05/02/2018 Belek: Vojvodina - Olimpija 3:2
30/01/2018 Belek: Vojvodina - Maribor 2:2
27/01/2018 Belek: Vojvodina - Slovan 0:2
20/01/2018 Stara Pazova: Vojvodina - Rad 2:1

FK VOŽDOVAC

11/02/2018 Beograd: Voždovac - Sinđelić 2:0
08/02/2018 Antalija: Voždovac - Zorja 0:0
05/02/2018 Antalija: Voždovac - Beluša 3:0
04/02/2018 Antalija: Voždovac - Kairat 1:0
01/02/2018 Antalija: Voždovac - Zaglebje Lubin 1:1
24/01/2018 Beograd: Voždovac - ACS Poli Temišvar 1:2
20/01/2018 Beograd: Voždovac - Radnički Obrenovac 9:0

FK ZEMUN

07/02/2018 Domžale: Domžale - Zemun 3:1
26/01/2018 Beograd: Rad - Zemun 0:1

FK ČUKARIČKI

10/02/2018 Limasol: Čukarički - Bromapojkarna 1:2
09/02/2018 Limasol: Čukarički - Ufa 1:0
06/02/2018 Limasol: Čukarički - Karmiotisa 2:1
05/02/2018 Limasol: Čukarički - Šahtjor Soligorsk 1:1
02/02/2018 Limasol: Čukarički - MFK Karvina 0:0
30/01/2018 Limasol: Čukarički - Mlada Boleslav 1:0
27/01/2018 Beograd: Čukarički - BASK 3:0
24/01/2018 Beograd: Čukarički - Bečej 2:0
20/01/2018 Beograd: Čukarički - OFK Bačka 2:2

Organizacije
Medijski sponzor
Partner
Sponzor zvanične lopte