Super liga 2017/18: 11.Kolo (24.09.2017)
Zemun - Spartak Žk
Nedelja, 24.09.2017, 15:00
Delegat: POPOVIĆ Rade
Glavni sudija: ILIĆ Milan
Prvi pomoćni sudija: MINIĆ Milan
Drugi pomoćni sudija: PETROVIĆ Oliver
Četvrti sudija: OBRADOVIĆ Srđan
Prvi dodatni sudija:
Drugi dodatni sudija:
Posmatrač: RADOJČIĆ Igor
Crvena zvezda - Vojvodina
Nedelja, 24.09.2017, 17:00
Delegat: GLOĐOVIĆ Vlado
Glavni sudija: ĐOKIĆ Nenad
Prvi pomoćni sudija: PETROVIĆ Nemanja
Drugi pomoćni sudija: OLAJOŠ NAĐ Matija
Četvrti sudija: VASIĆ Aleksandar
Prvi dodatni sudija:
Drugi dodatni sudija:
Posmatrač: KARADŽIĆ Milan
Čukarički - Borac
Nedelja, 24.09.2017, 19:00
Delegat: RUDIĆ Spasoje
Glavni sudija: BRDAR Ilija
Prvi pomoćni sudija: ŠUTULOVIĆ Milan
Drugi pomoćni sudija: SAVOVIĆ Darko
Četvrti sudija: SIMOVIĆ Novak
Prvi dodatni sudija:
Drugi dodatni sudija:
Posmatrač: PETROVIĆ Zoran
Mladost - Voždovac
Nedelja, 24.09.2017, 19:00
Delegat: GAJIĆ Milorad
Glavni sudija: ŠIROKI Zoran
Prvi pomoćni sudija: KURČUBIĆ Nenad
Drugi pomoćni sudija: PIPER Pavle
Četvrti sudija: PIPER Petar
Prvi dodatni sudija:
Drugi dodatni sudija:
Posmatrač: SREĆKOVIĆ Milovan
Napredak - Mačva
Nedelja, 24.09.2017, 19:00
Delegat: JANKOVIĆ Miodrag
Glavni sudija: LUKIĆ Lazar
Prvi pomoćni sudija: MIŠKELJIN Miloš
Drugi pomoćni sudija: BANOVIĆ Bojan
Četvrti sudija: ŠEGRT Jovan
Prvi dodatni sudija:
Drugi dodatni sudija:
Posmatrač: PETROVIĆ Zoran
Rad - Partizan
Nedelja, 24.09.2017, 19:00
Delegat: STOJANOVIĆ Miroslav
Glavni sudija: MAŽIĆ Milorad
Prvi pomoćni sudija: RISTIĆ Milovan
Drugi pomoćni sudija: ĐURĐEVIĆ Dalibor
Četvrti sudija: GAJDOBRANSKI Nemanja
Prvi dodatni sudija:
Drugi dodatni sudija:
Posmatrač: DELEVIĆ Dejan
Radnički N. - Javor-Matis
Nedelja, 24.09.2017, 19:00
Delegat: KARASI Stanislav
Glavni sudija: GRUJIĆ Danilo
Prvi pomoćni sudija: MILUTINOVIĆ Srđan
Drugi pomoćni sudija: GRUJIĆ Jovan
Četvrti sudija: MILANOVIĆ Miloš
Prvi dodatni sudija:
Drugi dodatni sudija:
Posmatrač: BOŽOVIĆ Jovan
Radnik - OFK Bačka
Nedelja, 24.09.2017, 19:00
Delegat: MARIĆ Momčilo
Glavni sudija: MANOJLOVIĆ Dalibor
Prvi pomoćni sudija: POTOČAN Dejan
Drugi pomoćni sudija: STANOJEVIĆ Goran
Četvrti sudija: SANTRAČ Dejan
Prvi dodatni sudija:
Drugi dodatni sudija:
Posmatrač: STOJANOVIĆ Bojan