Super liga 2016/17: 29.Kolo (08.04. - 09.04.2017)
Partizan - Radnik
Subota, 08.04.2017, 17:00
Delegat: KUDUS Nikola
Glavni sudija: OBRADOVIĆ Srđan
Prvi pomoćni sudija: ZDRAVKOVIĆ Miodrag
Drugi pomoćni sudija: GRUJIĆ Jovan
Četvrti sudija: GRUJIĆ Danilo
Prvi dodatni sudija:
Drugi dodatni sudija:
Posmatrač: ŠIPČIĆ Zoran
Borac - Napredak
Nedelja, 09.04.2017, 17:00
Delegat: PLOJOVIĆ Rešid
Glavni sudija: VUJOVIĆ Majo
Prvi pomoćni sudija: ŠEGRT Vladimir
Drugi pomoćni sudija: BANOVIĆ Bojan
Četvrti sudija: BRDAR Ilija
Prvi dodatni sudija:
Drugi dodatni sudija:
Posmatrač: GAVRILOVIĆ Mile
Čukarički - Mladost
Nedelja, 09.04.2017, 17:00
Delegat: KOSTREŠEVIĆ Novak
Glavni sudija: PETKOVIĆ Nemanja
Prvi pomoćni sudija: MINIĆ Srđan
Drugi pomoćni sudija: JANKOVIĆ Marjan
Četvrti sudija: JOVANOVIĆ Srđan
Prvi dodatni sudija:
Drugi dodatni sudija:
Posmatrač: DELEVIĆ Dejan
Javor-Matis - Voždovac
Nedelja, 09.04.2017, 17:00
Delegat: BUKVIĆ Miroslav
Glavni sudija: GLOĐOVIĆ Vlado
Prvi pomoćni sudija: POTOČAN Dejan
Drugi pomoćni sudija: ŠUTULOVIĆ Milan
Četvrti sudija: ĐOKIĆ Nenad
Prvi dodatni sudija:
Drugi dodatni sudija:
Posmatrač: SREĆKOVIĆ Milovan
OFK Bačka - Novi Pazar
Nedelja, 09.04.2017, 17:00
Delegat: JOVANOVIĆ Dragiša
Glavni sudija: MAŽIĆ Milorad
Prvi pomoćni sudija: RISTIĆ Milovan
Drugi pomoćni sudija: ĐURĐEVIĆ Dalibor
Četvrti sudija: SANTRAČ Dejan
Prvi dodatni sudija:
Drugi dodatni sudija:
Posmatrač: ČOKANICA Sava
Rad - Crvena zvezda
Nedelja, 09.04.2017, 17:00
Delegat: NOVOVIĆ Velibor
Glavni sudija: NIKOLIĆ Bojan
Prvi pomoćni sudija: KURČUBIĆ Nenad
Drugi pomoćni sudija: DIMITRIJEVIĆ Marko
Četvrti sudija: POPOVIĆ Marko
Prvi dodatni sudija:
Drugi dodatni sudija:
Posmatrač: ŽUTIĆ Đorđe
Spartak Žk - Metalac
Nedelja, 09.04.2017, 17:00
Delegat: KRSTIĆ Milan
Glavni sudija: ILIĆ Milan
Prvi pomoćni sudija: MILUTINOVIĆ Srđan
Drugi pomoćni sudija: STANOJEVIĆ Goran
Četvrti sudija: KIŠ ČEPEGI Robert
Prvi dodatni sudija:
Drugi dodatni sudija:
Posmatrač: TANOVIĆ Dragomir
Vojvodina - Radnički N.
Nedelja, 09.04.2017, 17:00
Delegat: GRDINIĆ Aleksandar
Glavni sudija: ŠIROKI Zoran
Prvi pomoćni sudija: MIHAJLOVIĆ Milan
Drugi pomoćni sudija: STOJKOVIĆ Uroš
Četvrti sudija: SIMOVIĆ Novak
Prvi dodatni sudija:
Drugi dodatni sudija:
Posmatrač: RADOJČIĆ Igor