Najava kola

Super liga 2017/18: 1.Kolo (21.07. - 23.07.2017)


Vojvodina - Čukarički

Petak, 21.07.2017, 20:00
Delegat: NIKOLIĆ Nenad
Glavni sudija: JOVANOVIĆ Srđan
Prvi pomoćni sudija: STOJKOVIĆ Uroš
Drugi pomoćni sudija: MIHAJLOVIĆ Milan
Četvrti sudija: POPOVIĆ Marko
Prvi dodatni sudija:
Drugi dodatni sudija:
Posmatrač: SAVIĆ Zdravko


Partizan - Mačva

Subota, 22.07.2017, 19:00
Delegat: BAGLAVA Branko
Glavni sudija: GRUJIĆ Danilo
Prvi pomoćni sudija: ĐURĐEVIĆ Dalibor
Drugi pomoćni sudija: PETROVIĆ Oliver
Četvrti sudija: ANĐELOVSKI Novica
Prvi dodatni sudija:
Drugi dodatni sudija:
Posmatrač: PETROVIĆ Zoran


Javor-Matis - Borac

Subota, 22.07.2017, 20:00
Delegat: BUKVIĆ Miroslav
Glavni sudija: ĐOKIĆ Nenad
Prvi pomoćni sudija: PETROVIĆ Nemanja
Drugi pomoćni sudija: DIMITRIJEVIĆ Marko
Četvrti sudija: NIKOLIĆ Bojan
Prvi dodatni sudija:
Drugi dodatni sudija:
Posmatrač: GAVRILOVIĆ Mile


Spartak Žk - OFK Bačka

Subota, 22.07.2017, 20:00
Delegat: JANKOVIĆ Miodrag
Glavni sudija: LUKIĆ Lazar
Prvi pomoćni sudija: BOGIĆEVIĆ Dragan
Drugi pomoćni sudija: STANOJEVIĆ Goran
Četvrti sudija: SIMOVIĆ Novak
Prvi dodatni sudija:
Drugi dodatni sudija:
Posmatrač: ŽUTIĆ Đorđe


Voždovac - Radnik

Subota, 22.07.2017, 20:00
Delegat: STOILJKOVIĆ Dragan
Glavni sudija: ŠIROKI Zoran
Prvi pomoćni sudija: JOVANOVIĆ Vladimir
Drugi pomoćni sudija: MINIĆ Srđan
Četvrti sudija: OBRADOVIĆ Srđan
Prvi dodatni sudija:
Drugi dodatni sudija:
Posmatrač: ČOKANICA Sava


Napredak - Rad

Subota, 22.07.2017, 20:00
Delegat: HADŽI ĐORĐEVIĆ Ivan
Glavni sudija: ŠEGRT Jovan
Prvi pomoćni sudija: MILUTINOVIĆ Srđan
Drugi pomoćni sudija: STOJANOVIĆ Ivica
Četvrti sudija: ILIĆ Milan
Prvi dodatni sudija:
Drugi dodatni sudija:
Posmatrač: PETROVIĆ Zoran


Mladost - Zemun

Subota, 22.07.2017, 20:00
Delegat: MILIVOJEVIĆ Predrag
Glavni sudija: BRDAR Ilija
Prvi pomoćni sudija: POTOČAN Dejan
Drugi pomoćni sudija: BELJIN Goran
Četvrti sudija: ČOLOVIĆ Dragan
Prvi dodatni sudija:
Drugi dodatni sudija:
Posmatrač: RADULOVIĆ Dragan


Crvena zvezda - Radnički N.

Nedelja, 23.07.2017, 19:00
Delegat: ĐERMAN Dragoslav
Glavni sudija: VASIĆ Aleksandar
Prvi pomoćni sudija: RISTIĆ Milovan
Drugi pomoćni sudija: PETROVIĆ Dejan
Četvrti sudija: PIPER Petar
Prvi dodatni sudija:
Drugi dodatni sudija:
Posmatrač: BOŽOVIĆ Jovan

Organizacije
Medijski sponzor
Partner
Sponzor zvanične lopte